Print

Coord and Coach List 2017-18

Program Division/Level Coordinators/Coaches
Antioch MAC Bradd Eldridge
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Barrington Red PAC-10 Rachel Johnson
  6th  
  7th  
  8th  
Barrington White MAC Rachel Johnson
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Buffalo Grove ACC Augie Fontanetta
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Carmel C-USA Ben Berg
  6th  
  7th  
  8th  
Cary Grove C-USA Dan Skerl, David Nielsen, Jason Larry
  6th  
  7th  
  8th  
Conant PAC-10 Bob Klages
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Deerfield SEC Danielle Dishkin, Matt Truding
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Elk Grove C-USA Jennifer Guth
  6th  
  7th  
  8th  
Evanston Big East Tawana Johnson, Tanashua Slaton
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Fremd PAC-10 Mike Fullerton
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Glenbrook North Big East Scott Lidskin
  6th  
  7th  
  8th  
Glenbrook South Big East Dan Rodell
  5th  
Grant MAC Jenni Hughs
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Grayslake MAC Brice Walsh, Tracy Putkonen, Patty Anderson
  5th  
Hersey ACC Rob Pihl, Steve Silva
  6th  
  7th  
  8th  
Hoffman Estates C-USA Edwin Holmes
  6th  
  7th  
  8th  
Huntley ACC Nick Andrea, Pete Guazzo
  6th  
  7th  
  8th  
Huntley Black PAC-10  
  5th  
Huntley Red ACC  
  5th  
Johnsburg C-USA Ashley
  6th  
  7th  
  8th  
Lake Forest SEC Mike Steffens
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Lake Zurich SEC Chris Bennett
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Libertyville SEC Bill Ryan, Kevin Rogers
  6th  
  7th  
  8th  
Libertyville Black SEC  
  5th  
Libertyville Orange Big East  
  5th  
Maine South Red Big East Peter Zwolfer
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Maine South White Big Ten Peter Zwolfer
  6th  
  7th  
  8th  
Maine West Big Ten Namon Kent
  6th  
  7th  
  8th  
Mundelein SEC Don Laird, John Demko, John Murphy
  5th  
  6th  
  8th  
Mundelein Red MAC  
  7th  
New Trier Blue MAC Anna Dannhausen, Danielle Dishkin, Maggie Lyon, Matt Truding
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
New Trier Green Big East Anna Dannhausen, Danielle Dishkin, Matt Truding
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
New Trier White SEC  
  5th  
Niles West C-USA Barb Pabst
  8th  
Palatine PAC-10 Micah Jordan, Ted McGinn
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Prospect ACC Jim Rebecca, John Bilek
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Rolling Meadows ACC Kirk Ingemunson
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Saint Viator ACC John Moynihan, Orrin Wolf
  6th  
  7th  
  8th  
Schaumburg PAC-10 John Gonnella, Rich Gerber
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Stevenson PAC-10 Steve Waples, Tom Kelly
  6th  
  7th  
  8th  
Vernon Hills ACC Rocco Pesola, Stacie Brettner, Rick Binder
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Warren SEC Erica Gustafson, Tom Schmidt
  6th  
  7th  
  8th  
Wauconda MAC Toby Karg
  5th  
  6th  
  7th  
  8th  
Woodstock C-USA Rich Scolio
  6th  
  7th  
  8th